HUMIDIFIER

چرا تصفیه هوای  وین ایر  WinAir


از زمان برپایی آتش آلودگی هوا با انسان بوده ولی در دوره ی معاصر با توجه به افزایش چند ده برابری حجم آلاینده ها، استفاده از دستگاه تصفیه هوای مناسب امری ضروری در حفظ سلامت انسان به شمار می آید.

ایران چهارمین کشور از نظر آلودگی هوا در دنیا بوده و متاسفانه سالیانه ۴۵۰۰۰ نفر بر اثر آلودگی هوا در ایران جان خود را از دست می دهند. نخستین زنگ خطر جدی درباره ی آلودگی هوای ایران در سال ۱۳۷۴ و در پی انتشار بیانیه ای توسط کارشناسان و مدرسان محیط زیست با نام ((هوای تهران ۷۴)) به صدا در آمد که در آن آلودگی هوا را یک بحران ملی نامید. از آن زمان تا کنون وضعیت هوای بسیاری از شهرهای ایران به خصوص تهران و اهواز هر روز وخیم تر شده اند.

خوشبختانه آلودگی هوا در محیط های درونی با استفاده از دستگاه های تصفیه هوای مناسب قابل کنترل بوده و شما با انتخاب درست یک دستگاه تصفیه هوای مناسب می توانید تنفس در محیط زندگی یا کار خود را دلپذیر و لذت بخش نمایید. با توجه به ۵ برابر بودن آلودگی محیط های داخلی نسبت به محیط های بیرونی، استفاده از دستگاه تصفیه هوای مناسب برای بیماران تنفسی و مبتلایان به آسم و آلرژی، بیماران قلبی، افراد سالخورده، کودکان، افراد سیگاری و به خصوص افرادی که دارای حیوانات خانگی هستند فراتر از یک توصیه بوده و یک ضرورت غیر قابل چشم پوشی است.

چرا دستگاه تصفیه هوای Win Air

دستگاه های تصفیه هوای Win Air هوا را در ۴ مرحله تصفیه می کنند. در مرحله اول پیش فیلتر ۹۹٫۹% ذراتی را که قطر بیشتر از ۰٫۲۸ میلی متر دارند تصفیه میکند. این فیلتر قابل شستشو است و ذرات بزرگتر مانند کرک فرش و موی حیوانات را تصفیه میکند.

در مرحله دوم فیلتر قدرتمند کاتالیست دستگاه ۹۹% فرمالدئید، بنزن، دی متیل TVOC و الباقی گازهای مضر را تصفیه میکند.

در مرحله سوم فیلتر کربن فعال پوسته نارگیلی ۳mm دستگاه + داتومایزر مواد مضر موجود در هوا از قبیل گرد و غبار، دود، آمونیاک و فرمالدئیدهای آزاد را به میزان ۹۹% تصفیه مینماید.

در مرحله چهارم : فیلتر قدرتمند True HEPA دستگاه ۹۹٫۹۷% از ریزگردهای با قطر ۰٫۳ میکرون به بالا را تصفیه میکند. در پایان چهار مرحله ژنراتور تولید کننده یون منفی دستگاه ۴ میلیون یون منفی را در هوا انتشار میدهد. حال می توانید هوای مانند هوای کوهستان را در منزل خود تجربه کرده و از آن لذت ببرید. با دستگاه تصفیه هوای Win Air هوای پاک استنشاق کنید.

why-winair

دستگاه های Win Air با داشتن دو سنسور مخصوص دود و رایحه در صورت ایجاد هرنوع آلودگی جدید در هوا از قبیل سیگار کشیدن در فضا بلافاصله با سرعت بالای فن حجم بیشتری از هوا را سریعتر تصفیه میکنند و همواره با نشانگر رنگی میزان آلودگی هوا، کیفیت هوای محیط را به شما نشان میدهند. صدای بسیار کم دستگاه و حالت مخصوص شب آن این امکان را به شما میدهد که در تمام ۲۴ ساعت هوای مطبوع بدون نگرانی از صدای دستگاه داشته باشید.

با هر تنفس Win Air را کنار خود حس خواهید کرد.

در بین تکنولوژی های موجود تصفیه هوا، هیچکدام به تنهایی قادر به برطرف کردن آلاینده های نیستند.

تکنولوژیمزایامعایب
HEPA– فیلتراسیون بسیار موثر ذرات معلق تا ۹۹٫۹۷% ( برای ذرات با قطر بیشتر از ۰٫۳ میکرومتر)– عمر کوتاه (حدودا ۳ الی ۱۲ ماه)

– مقاومت جریان بالا (۲۰ الی ۸۰ پاسکال)

– ناکارا برای از بین بردن ویروس ها و رایحه

کربن فعال

(Active Carbon)

– جذب موثر ویروس ها، ذرات فرار اورگانیک (VOC) و فرمالدهید– عمر کوتاه (حدودا ۳ الی ۶ ماه)

– اشباع شدن سریع

– سرعت تصفیه کم

فوتوکاتالیست

(Photocatalyst)

– از بین بردن موثر فرمالدهید، ذرات فرار اورگانیک (VOC) و ویروس ها

– سرعت تصفیه بالا

– استفاده از فرابنفش و ایجاد آلاینده ثانویه
پلاسما

(Plasma)

– از بین بردن ذرات معلق، ذرات فرار اوگانیک (VOC) و ویروس ها

– مصرف انرژی کم

– سرعت تصفیه بالا

– ایجاد اوزون
الکتریسیته ساکن– از بین بردن ذرات معلق، ویروس و بو

– عمرکاری طولانی، بدون نیاز به تعویض

– ایجاد اوزون

– ناکارا برای از بین بردن فرمالدهید

– مصرف اضافی انرژی

آنیون

(Anion)

– از بین بردن گرد و غبار، مواد فرار اورگانیک (VOC) و ویروس ها

– افزایش سلامتی انسان

– بازده تصفیه کم

– سرعت تصفیه کم

– مصرف اضافی انرژی

ULPA*– بازده تصفیه بالا (بیشتر از ۹۹٫۹۹۹% برای ذرات با قطر بزرگتر از ۰٫۱ میکرومتر)– عمر کاری کوتاه (۳ الی ۶ ماه)

– مقاومت جریان بسیار بالا ( ۲۰۰ تا ۳۰۰ پاسکال)

  • به دلیل مقاومت جریان بسیار بالا این نوع فیلتر تنها در کاربردهای صنعتی استفاده می شود.

تکنولوژی

درصد کاهش
ذرات معلقفرمالدهیدTVOCباکتریبو
HEPAhepa۱۰۰%۰%۰%۵۰%۰%

کربن فعال

(Active Carbon)

active-carbon۷۵%۸۰%۷۵%۹۰%۹۰%
فوتوکاتالیست

(Photocatalyst)

Photocatalyst۰%۹۰%۹۰%۱۰۰%۵۰%
پلاسما

(Plasma)

Plasma۵۰%۸۰%۹۰%۹۰%۵۰%
الکتریسیته ساکنStatic-electricity۸۵%۲۵%۲۵%۵۰%۵۰%
آنیون

(Anion)

Anion۸۰%۹۰%۹۰%۹۰%۵۰%

Air purifier

چرا رطوبت ساز وین ایر  WinAir

دستگاه رطوبت ساز سرد و گرم وین ایر مدل UH-90 از کمپانی Tetramed انگلستان، جدیدترین محصول این کمپانی است که چند ویژگی منحصر به فرد در راستای ارائه بهترین کیفیت به مصرف کنندگان در طراحی آن در نظر گرفته شده است. این محصول با ظرفیت تولید بخار ۴۰۰ ml/h می تواند تا ۴۰ متر مربع را پوشش دهد همچنین قابلیت ارتفاع خروجی آب ۵۵ سانتی متر را داراست که جز پیشروترین بخورهای دنیا به حساب می آید. جهت سهولت در پر کردن مخزن آب دستگاه که معضل اکثر استفاده کنندگان از دستگاه رظوبت ساز است این دستگاه دارای دستگیره روی مخزن و همچنین جهت تنظیم جهت بخار آب به سمت دلخواه مشتری، دارای نازل بخار آب قابل تنظیم می باشد. همچنین با توجه به خطر سوختگی با بخور گرم به خصوص برای کودکان در سال های اخیر طبق استانداردهای بین المللی دستگاه های رطوبت ساز اولتراسونیک باید حداکثر دمای بخور ۴۰ درجه سانتیگراد داشته باشند. که مدل UH-90  از دستگاه های پیشرو در رعایت این استاندارد است.